Öğrencilik Zor Görev
GREEN DAY X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
GREEN DAY X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğrencilik Zor GörevGiriş yap

descriptionGREEN DAY EmptyGREEN DAY

more_horiz
2000 yılında Green Day müzik piyasasına Warning albümüyle geri döndü. Bu albüm grup için farklı bir sounda sahipti. Albüm daha olgun punk içeriyordu ve maalesef fanları ve eleştirmenler tarafından fazla tutulmadı. Albümün en büyük hiti Minority idi. Sonraki 4 yıl birkaç turne ve toplama albümlerle (International Superhits-2001, Shenanigans-2002) geçti. Eylül 2004'te yayınlanan American Idiot albümü Amerika hükümetine ve medyasına bir eleştiri içeriyordu. Albüm Jesus of Suburbia isimli kurgu bir öykü üzerine kurulu olduğundan Punk Rock Opera olarak sınıflandırıldı. Bu albüm Dünya Billboard listelerinde 1 numaraya yerleşti. İlk single albümünde adını taşıyan American Idiot parçasının başarısını Boulevard Of Broken Dreams izledi. American Idiot albümü 7 Grammy ödülüne aday gösterildi ve Best Rock Album ödülünü aldı.MTV Video Music Awards'da 7 ödül kazanan grup Kerrang'danda 2 ödül aldı. Uzun bir tatil döneminden sonra Green Day yaptığı açıklamada, şu an ellerinde 3 albüm çıkartacak kadar malzeme olduğunu belirtti. Yeni albümleri 21st Century Breakdown ise 15 Mayıs 2009' da satışa sunuldu. Albümün çıkış parçası Know Your Enemy klibi televizyonlarda dönmeye başlamış ve Billboard Hot Modern Rock Tracks listesinde ilk haftadan 1 numaraya yerleşmiştir.En benillen şarkılardan biride 21 guns olmustu...

Şu Anki Üyeler:

*Billie Joe Armstrong[/url] - (Gitarist, vokalist, söz yazarı)
    *Mike Dirnt - Michael Ryan Pritchard (Bass gitar, geri vokal)
    *Tre Cool - Frank Edwin Wright III (Bateri)

Albümler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*39/Smooth (1990)
    *Kerplunk (1992)
    *Dookie (1994)
    *Insomniac (1995)
    *Nimrod (1997)
    *Warning (2000)
    *International Superhits! (2001)
    *Shenanigans (2002)
    *American Idiot (2004)
    *21st Century Breakdown (2009)

Dipnot: benim en sevdiğim parçaları [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
"21st Century Breakdown"
"Last Night on Earth"
"Boulevard of Broken Dreams"
"American Idiot"
"She's A Rebel"
Daha çok var ama bu kadar yeterlidir sanırım umarım beğenirsiniz ben ÇOOOKK beğeniyorum grubu ve parçalarını [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ben en beğendiğim video klibi size sunuyorum buyrun iyi seyirler ve eğlenceler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

descriptionGREEN DAY EmptyGeri: GREEN DAY

more_horiz
teşekkürler paylasım için =)

more_horiz
| egeli | demiş ki:
teşekkürler paylasım için =)

rica ederim :) konu rock yada metal oldumu tavsiyelerde bulunmadaan geçemiorm yaşam tarzım napıyımm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

more_horiz
hmm bak bu konuda sevindim snn adına dogru yolu bulmuşsun :p xD

more_horiz
| egeli | demiş ki:
hmm bak bu konuda sevindim snn adına dogru yolu bulmuşsun :p xD

bu yoldan hiç şaşmadım ki [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply