Öğrencilik Zor Görev
okul hakkında düşüncelerimiz. - Sayfa 2 X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
okul hakkında düşüncelerimiz. - Sayfa 2 X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğrencilik Zor GörevGiriş yap

okul hakkında düşüncelerimiz.

+4
| seytan |
SYLAR
| egeli |
8 posters

descriptionokul hakkında düşüncelerimiz. - Sayfa 2 EmptyGeri: okul hakkında düşüncelerimiz.

more_horiz
maniacbyy demiş ki:
genc arkadaslara bu görüşü geç olmadan aşılamak lazım :))) birazda zorluklarından bahsedelim dimi :)) ben baslım serhatcım kankam sen dewamını getir...:) en büyük sorun tabiki PARAAAA :))

doru soluyosun kankı parayla baslıo sorun gercı cankırıda paranın nerye gıttıgını bılmemek daha cok sınır bosuyo eglendım dıyemıorum ama param bıtıo... zaman gecmıo sınaw sıtreslerın bıle sıkıcı oluo... unw okumak ıstıorum dıyosan eger en dusgun okuyabılecegın yereskısehır xD tabı okumak zor orda bıras xD ıneklık etmeye gelıceksende cankırı gıbı yere gelıceksın..

sana gelınce sıla abıcım gercekten cohk zor cunkı lıse seklınde yurumuo unıwerstedekı egıtım...

descriptionokul hakkında düşüncelerimiz. - Sayfa 2 EmptyGeri: okul hakkında düşüncelerimiz.

more_horiz
ölemii

more_horiz
ole
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz