Öğrencilik Zor Görev
Badem & Özlem Tekin "Kalpsiz"  süper sarkı yha.... X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Badem & Özlem Tekin "Kalpsiz"  süper sarkı yha.... X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğrencilik Zor GörevGiriş yap

descriptionBadem & Özlem Tekin "Kalpsiz"  süper sarkı yha.... EmptyBadem & Özlem Tekin "Kalpsiz" süper sarkı yha....

more_horiz
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

descriptionBadem & Özlem Tekin "Kalpsiz"  süper sarkı yha.... EmptyGeri: Badem & Özlem Tekin "Kalpsiz" süper sarkı yha....

more_horiz
gusel parca nese artık radyodan dınlersınız:D

descriptionBadem & Özlem Tekin "Kalpsiz"  süper sarkı yha.... EmptyGeri: Badem & Özlem Tekin "Kalpsiz" süper sarkı yha....

more_horiz
ya serhat abi yha ben böyle bi video göndermedim hem ben 1hafta siteye giremedim çünkü netim yoktu yha bu video nerden geldihem badem we özlem tekin kim??(serhat abi 1hafta girmedim ne oldu ya)hem ben video yollamayı bilmiyom ki

more_horiz
guselım sen lınk gondermıssın bende duselttım =)

more_horiz
b e n, yollamadımm
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply