Öğrencilik Zor Görev
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun.... X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun.... X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğrencilik Zor GörevGiriş yap

descriptionSevgililer Gününüz Kutlu Olsun.... EmptySevgililer Gününüz Kutlu Olsun....

more_horiz
sevgilisi olanin olmayanin , olupta yok gibi olanin , yok da var gibi olanin , olmayip cok isteyenin oluyoda noluyo diyenin , oldugu icin cok mutlu olanin , olmadigi icin cok mutlu olanin , onsuz olamayanin, onunla hic olamayanin ,herseye ragmen yüreginde her daim aska yer olanin....
SEVGILILER GUNU KUTLU OLSUN...

ÖğReNCiLiK ZoR GöReV !!! Yönetimi...

descriptionSevgililer Gününüz Kutlu Olsun.... EmptyGeri: Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun....

more_horiz
Bu durumda benim için geçerli değil sanırım :D

descriptionSevgililer Gününüz Kutlu Olsun.... EmptyGeri: Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun....

more_horiz
benı pek baglamıo sevgılıler gunu fln :D

saol yınede senınde kutlu olsn sevgılıler gunu (:

more_horiz
eheuehue saolun benide ilgilendirmiyo bu durum ama genede kutluyayım dedim =)

more_horiz
inanmam çok saçma

more_horiz
sevgılıler gunune mı ınanmıosun cnm..

more_horiz
ZAtE ÖlEe bİ DuRum yOq iNaNMa :P sEvGi vArMI Ki gÜnÜ OLsUn :bilmem:

more_horiz
:D neden bu kadar karamsarsınız yhaaa:D bende sanırım baya bı sewgılıler gunu war byaa bı kutlayanım oldu =) gercı bı surelıgıne sefgılım olmıcak =) saol selocum askım bıtanem tek sefgılım p) senınde sefgılıler gunun kutlu olsun :D

more_horiz
| seytan | demiş ki:
:D neden bu kadar karamsarsınız yhaaa:D bende sanırım baya bı sewgılıler gunu war byaa bı kutlayanım oldu =) gercı bı surelıgıne sefgılım olmıcak =) saol selocum askım bıtanem tek sefgılım p) senınde sefgılıler gunun kutlu olsun :D

Uhh SeLo sEndEn bEklEmEZdİm :P

more_horiz
sefıoz bıs bırnbırımızı =)

more_horiz
yalan wala yok öle bişi =)

descriptionSevgililer Gününüz Kutlu Olsun.... EmptyseLo iLe sHetAn In aŞkI =)

more_horiz
| egeli | demiş ki:
yalan wala yok öle bişi =)

aH Be sElo bak sheytan itiraf etti sen nee utanıyorsun hem dünya bu illa karşı cins olması şart deil (tabe sheytan bulmuş (güüüüülll) gibi çocuğu bırakrmı :D

more_horiz
yok ben almıyım alanada mani olmıyayım ben karsı cinslerle mutluyum :D

more_horiz
hepinizin kutlu olsun
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz