Öğrencilik Zor Görev
şuan dinlediğin şarkıdan bir cümle.. - Sayfa 9 X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
şuan dinlediğin şarkıdan bir cümle.. - Sayfa 9 X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğrencilik Zor GörevGiriş yap

şuan dinlediğin şarkıdan bir cümle..

power_settings_newLogin to reply
+10
seboist
Lithium
AnGeLRoaD
çArşı18
cabo
totound
| seytan |
SYLAR
simagree
14 posters

descriptionşuan dinlediğin şarkıdan bir cümle.. - Sayfa 9 EmptyGeri: şuan dinlediğin şarkıdan bir cümle..

more_horiz
senden once senden sonra...

descriptionşuan dinlediğin şarkıdan bir cümle.. - Sayfa 9 EmptyGeri: şuan dinlediğin şarkıdan bir cümle..

more_horiz
içerim ben bu akşam

more_horiz
aklımın ıplerını saldım...

more_horiz
ben bir kelebegim yarın ölecegim....

more_horiz
sensiz gecen herakşamda yorgun bubedenim geridönmeni bekledimgidemem yapamazdım sensiz...tripkolic

more_horiz
ben ozledım galıba senı....

more_horiz
bırakmaz yakamı hiçbiraşk sonundaa ne oldu bize bakk (bitmedi devamediyo)ayrılmak için çok erken yarım kalacak sewdalarrr.bedenden koptun bir paree elimde taş olacak bak yanımdayken ben bi çare yaşanmaz ıolmuş sewdalar....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.hasretlik çeilmiyor bu soğuk gecelerde sensiz hiç yaşamadımki bu kahbe boş şehirde ah bir bilsen sewdiğim bu sana son mektubum ister at ister oku ben yine sana mecburum...devamederdimde şarkı bitti [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply