Öğrencilik Zor Görev
Aynalar... (Tükçe dublaj Online izlemek için tıklayınız.) X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Aynalar... (Tükçe dublaj Online izlemek için tıklayınız.) X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğrencilik Zor GörevGiriş yap

descriptionAynalar... (Tükçe dublaj Online izlemek için tıklayınız.) EmptyAynalar... (Tükçe dublaj Online izlemek için tıklayınız.)

more_horiz
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yapım : 2008, ABD / Romanya
Tür : Gerilim / Korku
Yönetmen : Alexandre Aja
Senaryo : Alexandre Aja, Grégory Levasseur
Oyuncular : Kiefer Sutherland, Paula Patton, Amy Smart, Jason Flemyng, Mary Beth Peil, Irene Gorovaia, Erica Gluck, Cameron Boyce, Darren Kent
Yapımcı : Alexandre Aja, Alexandra Milchan
Görüntü Yönetmeni : Maxime Alexandre
Müzik : Javier Navarrete
Süre : 1 saat, 50 dk.
Gösterim Tarihi : 22 Ağustos 2008
Konusu:
Eski polis Ben Carson, bir süpermarkette gece bekçiliği yapmaya başlar. Bir zamanlar yangın geçirmiş mağazada devriye gezen Ben, duvarlardaki aynalarda bir gariplik sezer. Aynalar üzerinde korkunç görüntüler oluşmaktadır. Aniden ortalıktan kaybolan bir görevlinin izlerini sürmeye başlayan Carson, şeytani bir gücün ailesini tehdit etmek üzere aynaları bir yol olarak kullandığını fark eder.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

descriptionAynalar... (Tükçe dublaj Online izlemek için tıklayınız.) EmptyGeri: Aynalar... (Tükçe dublaj Online izlemek için tıklayınız.)

more_horiz
zuper flm yaa..!
10 kes olsada ıslerım wala xD

descriptionAynalar... (Tükçe dublaj Online izlemek için tıklayınız.) EmptyGeri: Aynalar... (Tükçe dublaj Online izlemek için tıklayınız.)

more_horiz
ben seyrettım gercekten cohk gusel

more_horiz
eet... harıka bı flm ya..!
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply