Öğrencilik Zor Görev
sen üzülme die! X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
sen üzülme die! X5xsqycocopy

Öğrencilik Zor Görev
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğrencilik Zor GörevGiriş yap

descriptionsen üzülme die! Emptysen üzülme die!

more_horiz
Sen üzülme diye satır aralarına ördüm yokluğunun sancılarını...
Duyup ağlama diye bir saçak altına sığınıp
Şimşek gürültülerinde yutkundum sensizliğin çığlıklarını...''
Yüreğinde bir bahar göremeden[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kanayan yaralarımı iyileştirmeden çekip gittin...
Gitmeliydin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hiçbir zaman dönmeyecek şekilde yüreğimde sana dair ne varsa alıp gittin...
Gittin diyorum hiçbir zaman yüreğime gelmemiştin sen...
Evet[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu cümleyi kurmamak için ne savaşlar verdim yüreğimin hücrelerinde bir bilsen...
Seni üzmemek için acılarımda demlenmiş bu cümleyi hep erteledim dudaklarımdan...
Yalnızlığında depreşen yaralarımı görme diye kalemi kırdım...
İsmini anan dudaklarıma kilit vurdum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] seni üzecek tek bir kelime söylemesin diye...
Sen varken taze tomurcuklar açan kelimelerim[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yokluğunda paslansın istedim...
Sen benim canımdın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sana ve gözyaşlarına kıyamadım işte...
Sana acı vermemek için[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yüreğimdeki ''senden'' kaçtım...
Senin olduğun her yerden uzaklaştım...
Hayattan[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu satırlardan kısacası her şeyden kaçtım...
Unutmak için değil[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] senin gidişini kendimden gizlemek için...
Gitmelerini erteledim yüreğimin kıyılarında...
Bitkisel hayata girmiş varlığını[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kendi soluğumla yaşatmak istedim...
Soluğu tükenmiş bir cana[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''canımı'' verircesine yokluğuna anlatan kelimelerden kaçtım...
Canımdan canımı koparıp[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] biraz daha varlığında gülümseyebilmek için
Kendimi seni hatırlatan kelimelerle avuttum...
Kendimi ''yalnızlığımla'' aldattım...
Gidişlerine kaç kuyruklu yalan uydurdum...
Kaç kez kaçınılmaz bu gerçekle aynalarda yüzleşmekten korktum...
Hiçbir zaman dillendiremedim senin gidişini hatırlatan kelimelerle...
Ama yutkunamadım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] dudaklarıma kilit vuramadım işte...
'' Hiçbir zaman yüreğime gelmemiştin sen...''
Gece olup herkes evine döndüğünde anladım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] senin bir daha dönmeyecek şekilde gittiğini...
Gittin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hiçbir zaman geri gelmeyecektin...

window.google_render_ad();

descriptionsen üzülme die! EmptyGeri: sen üzülme die!

more_horiz
Hayattan bu satırlardan kısacası her şeyden kaçtım...
Unutmak için değil senin gidişini kendimden gizlemek için...

En son bırısı buna benzer bırseyler solemıstı bana... babamı yeni kaybettiğim zamanlardı o zaman babamın 40 nın çıkışının hemen ardından başladım her gün her gece içmeye sadece hatırlamamak için içiyodum başlarda... hatırladıkça canım yandı hatırladıkça gözlerim akıyodu tenıme 5 yaşındakı kardeşımın babam nerde sorusunu hatırlıyodum aslında gecenın bı yarısı 5 yasındakı kızın gıt babamı getır sesı gelıodu aklıma yuzune bakamadım o gece kactım ıstanbuldan we unıwersteme gerı dondum sadece 1 gun gorebıldım aılemı korktum sabah kalktıgında babamı gerı getırdınmı sorusunu duymaktan... ıstanbulu goz bebegımı herseyımı bırakıp kactım hemde bır an olsun arkama bakmadan kactım... artık ıcmemımın nedenı degısmıstı hatırlamamaktan daha cok 5 yaşındakı o masum melek buyumeden o soruyu sormadan babamın yanına gıtmek gıdıpte donmemektı... babamı gozlerımın onunde yawas yawas gıdısını gordum we canının acıdıgını dusundum ölümden korktum bir an ama birsey anladım ondan daha cok canı acıtan bırsey war oda yasarken olmek neefes alırken yururken konusurken olmek gercekten cok canım yandı... bunun ıcın canımın daha fazla acımaması ıcın ıcmeye basladım... her gun allaha dua etmeyı ogrendım ne olur yarın olsun dıye artık her sabah uyandıgımda gene olmamısd dedım.. aslında ısyanlarımı gorsun dıye ıctım...
Bı arkadasımda gelıp bana şöyle söylemişti;
nıye ıcıosun dedı dedım basım agrıo ılac kullanmıorum bu ıyı gelıo dedım guldum gectım fasıl cekmek ıstemedım acıkcası oda buna benzer bısey soledı bana...
Zor olanı gordun kacıosun demı dedı, aglamak ıcmek gusel geldı demı dedı, konusmasın dıye dılının damarını kesıyosum demı dedı... en kolay yerı sectın sen yaralanıp canın acımasın dıye hayatından wazgectın dedı sen we gıtmıstı sımdı bu soze bakında aslında cogu soz zaten aynıymıs onu fark ettım hepsıde kıfayetsızmıs sozlerın...

more_horiz
çok güzel..........

more_horiz
sanırım alıntı bı yazı zannettın... o 5 yasındakı kızın soru sordugu abısı benım... allah kahretsınkı benım... dun ole yazmak gectı ıcımden gelenlerı yazdım sadece...

more_horiz
yuregıne saglık.... harıka olmus....

more_horiz
anlatamıyorum sanırım arkadaslar ben sıır gusel soz yazmak ıcın yazmadım basımdan gecen lanet olası bı olayı anlattım... bana gore lanet olası ıgrenc bı olay bu harıka felan degıl allahtan ıstemem kımsenın basına wermesın ama sanırım basına gelmeden kımse anlamıyo... nesyse tamm bıtsın artık yasmayalım bırsey...

more_horiz
kanka bu olay üzerine suanda diyebilecegim tek sey tekrar basın saolsun dedigin gibi Allah kimsenin basına wermesin böle bi olay ama hayat bu işte nerde ne zaman ne olcagı belli olmuo...

(NOT:Bu sayfada | seytan | 'ın yaptıgı yorum hakkında sacma sapan seler yazılırsa kim olursa olsun ya 1 hafta siteden uzaklastırılır yada süresiz uzaklastırılır yani banlanır...)

more_horiz
saol selo... kader dedıgın gıbı nedensede bı tek bana hep kader gozumdekı damlalar bı kere olsun bana dokulmedı hep kadere gıttıler...
privacy_tip Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
power_settings_newLogin to reply